Annak érdekében, hogy az acélcsarnokot tervezők döntéseit segítse, a Frisomat a tervezési, építési folyamat, valamint a kész épületek felhasználási sokszínűsége bemutatására podcast sorozatot indított a YouTube-on és Spotify-on. A folyamatosan bővülő tartalmak között inspiráló és izgalmas történetekből gyűjthetünk információt a legkülönfélébb üzleti szegmensekből érkező csarnoktulajdonosoktól!
Miben más a hidegen hengerelt acél, mint alapanyag felhasználhatósága a hagyományos, melegen megmunkált fémhez képest? Miként illik bele pont egy acélcsarnok napjaink modern, fenntartható irányba húzó céges struktúráiba? Egy ilyen épület a mezőgazdasági célokon kívül még mire használható?
Ezekre a kérdésre igyekszik választ adni majd az időről-időre új történettel jelentkező podcast-sorozat, amelynek első részében a székesfehérvári Interex-Waga Kft. cégvezetője, Mahovszky Miklós mesél tapasztalatairól, az acélcsarnok mellett szóló érvekről, zöld szemléletről.
Acélcsarnokra gondolva sokaknak csupán a mezőgazdasági termény-, állat- és géptárolás funkciók ugranak be. Ezeken kívül azonban számtalan más tevékenységnek is helyet adhat egy acélcsarnok. A lovardától kezdve a modern irodaépületekig, rengeteg potenciál rejlik ezekben az épülettípusokban.
Az első epizódban az Interex-Waga Kft. történetét hallgathatjuk. A cég víz- és gázhálózat építéshez és javításhoz használatos eszközök forgalmazásával foglalkozik. A Frisomat acélcsarnokukkal kapcsolatos tapasztalatokról Mahovszky Miklós ügyvezetővel Sarkadi Péter újságíró beszélgetett.
A podcast meghallgatható a „Zöld Építés” csatornáján, képes bemutatóval kiegészítve pedig a Frisomat YouTube oldalán az alábbi linkeken:
Video:
Acélcsarnokok élesben: Interex-Waga Kft.
Podcast:
Zöld Építés – Interex-Waga
Ha kíváncsi, mennyiért építenék fel az Ön könnyűszerkezetes ipari csarnokát, keresse a Frisomat szakembereit, hogy személyre szabott árajánlatot adhassanak Önnek!
(x) támogatott tartalom